VAR_3w-FightInsiderThreats

3 způsoby, jak vám Varonis pomáhá bránit se vnitřním hrozbám

Přečtěte si, jak Varonis vytváří profil chování všech členů organizace (včetně systémových účtů) a pomocí nich pak odhaluje podezřelou aktivitu, s využitím umělé inteligence zmenšuje prostor pro útoky na vás a odstraňuje stará data, na něž se hackeři často zaměřují.  

Nemohou vaši vedoucí spát strachem z útoků vlastních zaměstnanců?

Starosti si asi budou dělat vždycky, a je tomu tak dobře. Můžete však udělat pár věcí, které jejich bezesným nocím trochu uleví. A nejspíš se lépe vyspíte i vy.

V tomto článku vám ukážeme, jak Varonis:
 • vytváří profil chování všech členů organizace (včetně systémových účtů), aby podle něj mohl odhalovat podezřelou aktivitu,
 • zmenšuje prostor pro útoky na vás, když pomocí umělé inteligence systematicky omezuje oprávnění k citlivým datům,
 • odstraňuje stará data, chybně nastavená oprávnění a artefakty v Active Directory, na něž se hackeři často zaměřují.
A mnoho dalšího.

Svoji důvěru nám dali

FAQ Často kladené otázky

 • Jak VÍTE, že jde o vnitřní hrozbu a ne o běžnou činnost zaměstnance?

  Když interní pracovníci využívají data, je vytvářen jejich profil: jaké druhy dat používají, kolik, kdy a z jakých zařízení. Naše automatika tyto profily obvyklých datových aktivit zaměstnanců vytváří proto, aby byla schopna odhalit známky naznačující, že někdo možná svůj přístup zneužívá, a rychle vás upozornit.

 • Jaká existuje snadná příležitost k ohrožení zevnitř?

  Sdílené složky. Zpravidla je v nich 10 až 1000krát víc dat než v notebooku nebo pracovní stanici a často jsou přístupné všem zaměstnancům.

 • Jak máme začít?

  Nechte si vypracovat posouzení rizika šité vám na míru. Pomůže vám zjistit, kde máte zranitelná místa, a odhalit skutečné bezpečnostní problémy.