Bojujeme bitvu jinak

Tisíce chytrých bezpečnostních expertů dosahuje díky systému Varonis reálných výsledků.

Varonis funguje v rámci celé organizace. Funguje v naší infrastruktuře, našem Active Directory, na veškerém hardwaru a softwaru, který máme. Díky němu vidíme, co kde je a co se kde děje.

– Wade Sendall | VICEPREZIDENT of IT, Boston Globe

Varonis nám umožňuje sledování, které nám dříve chybělo, pokud jde o pravidla na úrovni souborového serveru... Nástroj Varonis DatAdvantage důležité informace, který nám chyběly.

– Kash Sharma | Identity Management, ING DIRECT

Varonis DatAlert nám pomáhá tyto útoky identifikovat a zastavit. Pomáhá nám lépe porozumět tomu, zda byl ransomware úspěšný a zda se dostal na některý z našich sdílených disků. Takový kontext potřebujeme, abychom mohli rychle reagovat a zabránit mu v šíření a ničení složek.

– Gary Haslip | CISO, City of San Diego

 

Společnost Varonis poskytuje bezprecedentní podporu. Její tým neustále vyvíjí a vylepšuje své produkty a přizpůsobuje je rychlému vývoji v našem oboru. Varonis si získal pevné místo v mém seznamu produktů nepostradatelných pro infrastrukturu společnosti Prospect.

–Al Faella | technický ředitel, Prospect Capital Management

Už týden po implementaci jsme byli napadeni ransomwarem. Jeden ze zaměstnanců se vzdáleně připojil a přešel na web, který začal stahovat ransomware Locky. DatAlert mě naštěstí okamžitě informoval, když dotyčný začal soubor šifrovat. Jeho účet jsme tedy deaktivovali a obnovili soubory.

Bez systému Varonis by došlo k mnohem většímu narušení a výsledky by mohly být mnohem horší.

–Lee Powe | ředitel informatiky, Hugh Chatham Memorial Hospital

Pokud hledáte větší provozní efektivitu, chcete pro svoji firmu získat náležitou hodnotu za vynaložené peníze nebo byste rádi zakoupili bezpečnostní řešení, které se samo zaplatí, je pro vás Varonis správnou volbou.

–David Boyle | manažer IT, město Guelph

Nejdůležitější je mít přehled. Díky systému Varonis víme, kdo má k jednotlivým složkám přístup a kde jsme nejzranitelnější. Předtím jsme takový přehled neměli.

–Sam Wong | vedoucí bezpečnosti IT, University of Surrey

V oblasti zabezpečení dat používáme celou řadu nástrojů, bez systému Varonis by však byly všechny ztracené. Je pojítkem, které drží naše bezpečnostní systémy pohromadě.

| analytik kybernetické bezpečnosti, Federal Credit Union

Pokud potřebujete vyhovět legislativě, získat přehled o síti nebo chránit své sdílené soubory, Active Directory a Office 365 před potenciálními hrozbami, je Varonis vaším univerzálním švýcarským nožem.

| správce zabezpečení IT, americká federální úvěrová organizace

Chtěli jsme zajistit, že dokážeme sledovat a zastavit jakýkoli útok ransomwaru a malwaru. DatAlert nám to snadno umožňuje. Velmi rychle se ukázalo, že tento produkt skutečně funguje – Varonis dělá přesně to, co o sobě tvrdí.

–Ron Mark | manažer inovací a IT, Gas Strategies

 

Jakmile jsme uvedli nástroj Varonis do provozu, zvládli jsme za víkend desítky tisíc složek a během šesti měsíců jsme zpracovali 2,5 milionu složek.

STEVE TYRRELL REFERENT DOHLEDU NAD INFORMACEMI ZURICH INSURANCE

Skutečným rozdílem mezi DatAdvantage a ostatními řešeními, která jsme zvažovali, byl rozsah funkcí, které nabízí... DatAdvantage nám umožňuje vidět, co se děje, a dává nám možnost zasáhnout, pokud to potřebujeme.

Louise Finn CIO Loyola University Maryland

V oblasti zabezpečení nelze být důvěřivý... nejlepší nástroj, který jsme našli, je Varonis.

Stuart Browy Security Engineer TrialCard

 
„Varonis je výkonný a na funkce bohatý systém pro analýzu nestrukturovaných dat, který se neustále zlepšuje.“ Recenze na serveru Gartner Peer Insights představují subjektivní názory jednotlivých koncových uživatelů založené na jejich vlastních zkušenostech. Nevyjadřují názory společnosti Gartner ani jejích spolupracujících subjektů.

– manažer bezpečnosti a rizika ve společnosti z oboru zdravotní péče

5 z 5
 

Varonis je špičkové řešení světové třídy. Umožňuje nám dělat všechno od správy oprávnění ke sdíleným položkám přes vyhledávání citlivých dat až po zabezpečení lokálních i cloudových prostředí. Díky možnosti to vše dělat z jediné obrazovky dlouhodobě ušetříme spoustu času.

| správce infrastruktury | výrobní společnost z USA

DatAlert sleduji denně. Mám jej otevřený i zrovna teď. Dostávám oznámení, kdykoli je externě sdílen nějaký citlivý soubor. Varonis mi řekne, zda určitý soubor obsahuje nějaké citlivé údaje.

V systému DatAlert vytvářím přehledy a posílám je sám sobě, takže si mohu všechny ty cenné informace prohlížet. Ať mě zajímá cokoli, najdu to tam: kdo má oprávnění správce, jaký má účet, zda nevypršela platnost jeho hesla, kdo přistupuje k Active Directory a mnoho dalšího.

| vrchní analytik bezpečnosti a reakcí na incidenty | významná letecká společnost z USA

Profesionální servisní tým společnosti Varonis byl naprosto úžasný! Neúnavně pracovali, dokud nevyřešili všechny mé problémy, a ohromně mi usnadnili práci. Děkuji vám všem za to, že je tato akce pro T-Mobile tak obrovským úspěchem a výhrou!

–Patricia Echarbarned | IT, T-Mobile

Než jsme s řešením Varonis zavedli model nejmenších nezbytných oprávnění, mělo ke 40 % našich souborů přístup zbytečně mnoho uživatelů. Taková přístupnost sice není problém, ale jen do doby, než dojde k narušení bezpečnosti. V takovém případě bychom tehdy nedokázali lokalizovat problémová místa a zaměřit se na ně zdaleka tak rychle, jako to dokážeme nyní.

–Denise Evans | viceprezidentka IT, Miramax

Varonis nám poskytuje přehled a okamžitá upozornění, která potřebujeme na ochranu svých zákazníků a splnění požadavků na ochranu soukromí. Netuším, jak bychom bez společnosti Varonis dokázali splnit podmínky GDPR.

| manažer informační bezpečnosti | světová výrobní společnost

Pomocí Data Classification Framework jsme skenovali 3,3 TB dat. Během několika hodin nalezl a pomohl nám obnovit desítky tisíc zašifrovaných souborů na našem síťovém úložišti. Nyní je DatAlert součástí našeho plánu reakce na incidenty, v němž se stará o detekci a obranu proti probíhajícím útokům ransomwaru.

| viceprezident informačních technologií | mezinárodní advokátní firma

Implementace systému Varonis nás nesmírně potěšila. Poskytuje nám podrobnější pohled na to, kde se nacházejí naše data a kdo k nim přistupuje.

Jakožto pro organizaci z oboru zdravotního pojištění je pro nás bezpečnost hlavní prioritou. Díky řešení Varonis se nyní můžeme spolehnout, že budou veškeré neobvyklé aktivity odhaleny a zastaveny před tím, než stačí napáchat škody.

–Anthony Meoni | viceprezident informačních a obchodních technologií, American Health Insurance Plans

Měli jsme 84 000 volně přístupných složek. Během týdne provozu Automation Engine jsme to omezili na 51. Míru ohrožení jsme tedy zmenšili o 99,94 %.

| technický ředitel | U.S. Liberal Arts University

Spojení auditních schopností a aktivní detekce v reálném čase, které řešení Varonis nabízí, je pro každého ředitele informační bezpečnosti nesmírným přínosem, ať už pracuje v jakékoli firmě, odvětví nebo oboru činnosti. Bez společnosti Varonis bych nemohl dělat svou práci.

| ředitel informační bezpečnosti | americká společnost obchodující s komoditami

Nechte si udělat posouzení rizik. Uvidíte, jak moc vám může prospět rozšířit zabezpečení o Varonis. Měli jsme pocit, že myslíme na všechno a všechno máme pokryté. Během posouzení rizik ale vyšlo najevo, že stále máme zranitelná místa. Díky tomu jsme tato rizika mohli odstranit.

| analytik informační bezpečnosti | orgán státní správy v USA

Berete si kybernetickou bezpečnost k srdci?

Nechte si vypracovat na míru přizpůsobené vyhodnocení rizik od znalců, jejichž posedlostí je zabezpečení dat.