Jak Varonis chrání
finanční data a pomáhá dodržovat předpisy

Zabezpečte data svých zákazníků a dodržujte finanční předpisy díky řešení Varonis

 
 

Ochrana finančních dat

Získejte úplný přehled o souborové aktivitě, událostech a chování uživatelů v souvislosti s kritickými daty. Monitorujte přístup k datům, oprávnění a citlivé údaje a sestavujte o nich přehledy. Může jít například o údaje o zákaznících, čísla kreditních karet, finanční informace a regulovaná data, jako jsou osobní a zdravotní údaje.

 

Zajištění souladu s předpisy

Automaticky klasifikujte regulovaná data a informace o zákaznících a buďte schopni svým auditorům snadno vykázat přístupy k nim a aktivitu se soubory. Monitorujte aktivitu, takže budete schopni vypracovat přehled porušení bezpečnostních zásad a bránit únikům dat a narušení kybernetické bezpečnosti.

  • SOX
  • NYS DFS
  • GLBA
  • CSSF
  • PCI DSS
  • GDPR
 

Zlepšete zabezpečení

Zefektivněte postupy ochrany dat a izolujte citlivá data tak, abyste vyhověli požadavkům na manipulaci s finančními daty a dodržovali předpisy o únicích údajů. Trvale omezte riziko, prošetřujte bezpečnostní incidenty a automatizujte zásady a postupy zabezpečení finančních dat.

„Nemůžeme si dovolit trávit velké množství času prohledáváním protokolů – musíme se soustředit na každodenní úkoly, a proto potřebujeme efektivnější přístup. Okamžitě bylo zřejmé, že Varonis nám může poskytnout automatizovaný a efektivní přístup, jaký jsme hledali. Díky společnosti Varonis má nyní IT lepší přehled o bankovních datech, což samozřejmě snižuje bezpečnostní riziko. A to je k nezaplacení.“

David Pennant, – IT Manager, Union Bank UK

V Rabobank máme několik regulatorních požadavků, které musíme splnit, protože pracujeme se spoustou důvěrných dat z finančních transakcí. Bez nástroje DatAdvantage bychom mnoho těchto regulačních požadavků nebyli schopni splnit, protože shromažďování informací by vyžadovalo obrovské množství času. I kdyby to bylo možné, informace by již byly zastaralé. Díky nástroji DatAdvantage můžeme reporty spouštět automaticky a nemusíme je sestavovat ručně.

Sebastiaan Van Putten, Technical Engineer, Rabobank

Odborný článek

Průvodce základy dodržování předpisů v USA

Přečtěte si o americké legislativě v oblasti ochrany soukromí a dat spotřebitelů, například o zákonech Fair Credit Reporting Act, Gramm-Leach-Bliley Act (GLBA), Sarbanes-Oxley (SOX),  Health Insurance Portability and Accountability Act (HIPAA) a další.

Berete si kybernetickou bezpečnost k srdci?

Nechte si vypracovat na míru přizpůsobené vyhodnocení rizik od znalců, jejichž posedlostí je zabezpečení dat.