Jak Varonis chrání
zdravotní informace and a dodržovat předpisy

Zabezpečte data o svých pacientech a splňte požadavky zdravotnické legislativy prostřednictvím řešení Varonis.

 
 

Chraňte zdravotní data

Získejte úplný přehled o souborové aktivitě, událostech a chování uživatelů v souvislosti s kritickými daty. Monitorujte přístup k datům, oprávnění, chráněné zdravotní informace a osobní údaje, například údaje o pacientech, testech a laboratorních výsledcích nebo údaje o pojištění.

 

Zajistěte soulad s předpisy

Automaticky klasifikujte regulovaná data a informace o zákaznících a buďte schopni svým auditorům snadno vykázat přístupy k nim a aktivitu se soubory. Monitorujte aktivitu, takže budete schopni vypracovat přehled porušení bezpečnostních zásad, bránit únikům dat a prošetřovat narušení kybernetické bezpečnosti.

  • HIPAA
  • GDPR
  • CCPA
  • PHI
  • HITRUST
  • PCI DSS
 

Zlepšete zabezpečení

Zefektivněte postupy ochrany dat a izolujte citlivá data tak, abyste vyhověli požadavkům na manipulaci se zdravotními daty a dodržovali předpisy o únicích údajů. Trvale omezte riziko, prošetřujte bezpečnostní incidenty a automatizujte zásady a postupy zabezpečení zdravotních dat.

Když dostanu k řešení compliance request týkající se konkrétního uživatele a jeho aktivity v souborech v určitém časovém období, mám výsledek za méně než minutu. Před zavedením Varonisu by to znamenalo hodiny a hodiny procházení protokolových souborů, abych zkompiloval aktivitu uživatele ve vztahu ke sdíleným síťovým souborům.

Lee Powe, CIO, Hugh Chatham Memorial Hospital

Každý rok se snažíme zlepšovat, takže si musíme být jisti, že přijímáme nejlepší možná opatření, pokud jde o ochranu našich nejcitlivějších informací. Se společností Varonis víme, že máme všechno pod kontrolou.

Florin, Security Engineer, Imelda Hospital

Musíte vědět, kde jsou vaše data uložena a kdo je vlastní. To byla jedna z absolutně největších výzev, které jsme řešili, a hledisko, kterým jsme se řídil, když jsme se rozhodovali, zda koupit řešení společnosti Varonis.

John Hensley, Information Security Analyst, Lexington Medical Center

Odborný článek

5 úskalí bezpečnostní analýzy a jak se jim vyhnout

Přečtěte si, jak mohou bezpečnostní analytici omezit počet falešných poplachů, urychlit vyšetřování a rychleji zastavit více útoků.

Berete si kybernetickou bezpečnost k srdci?

Nechte si vypracovat na míru přizpůsobené vyhodnocení rizik od znalců, jejichž posedlostí je zabezpečení dat.