Jak Varonis chrání údaje o
studentech a zajišťuje soulad s předpisy

Zabezpečte data o svých studentech a splňte legislativní požadavky prostřednictvím řešení Varonis.

 
 

Chraňte údaje o studentech

Získejte úplný přehled o souborové aktivitě, událostech a chování uživatelů v souvislosti s kritickými daty. Sledujte přístup k datům a oprávnění pro osobní údaje a chráněné zdravotní informace (PHI) studentů, učitelského sboru a personálu a sestavujte přehledy těchto aktivit.

 

Zajistěte soulad s předpisy

Automaticky klasifikujte regulovaná data a informace o studentech a buďte schopni svým auditorům snadno vykázat přístupy k nim a aktivitu se soubory. Monitorujte aktivitu, takže budete schopni vypracovat přehled porušení bezpečnostních zásad, bránit únikům dat a prošetřovat narušení kybernetické bezpečnosti.

  • FERPA
  • PCI DSS
  • PHI
  • HIPAA
  • GLBA
  • CCPA
 

Zlepšete zabezpečení

Zefektivněte postupy ochrany dat a izolujte citlivá data tak, abyste vyhověli požadavkům na manipulaci s daty a dodržovali předpisy o únicích údajů. Trvale omezte riziko, prošetřujte bezpečnostní incidenty a automatizujte zásady a postupy zabezpečení dat obsahujících osobní údaje.

Vzhledem k typu dat, které jako lékařská fakulta ukládáme, je stěhování do cloudu pro mnoho lidí děsivé. Díky produktu, jako je Varonis, který nám může poskytnout stejný typ hlášení o tom, kdy a kde lidé k souborům přistupují, je pro nás mnohem jednodušší přesunout některá naše data do Office 365, aby byly dostupné pro všechny organizační úrovně.

SCOTT STEFAN, VÝKONNÝ ŘEDITEL INFORMAČNÍCH SLUŽEb, UNIVERSITY OF MARYLAND SCHOOL OF MEDICINE

Varonis je špička, pokud jde o profesionalitu, znalosti a klidný spánek. Pomohli nám porozumět celé produktové sadě, jak by nám pomohla vyhovět nařízením GDPR a jak bychom ji mohli využít při plnění našich obchodních cílů. Vždy nás podporovali, byli ochotni nabídnout dobrou radu a dokázali nás naučit, jak z jejich produktu vytěžit maximum.

SAM WONG, VEDOUCÍ BEZPEČNOSTI IT, UNIVERSITY OF SURREY

Díky tomu, co dělá, jak zaznamenává všechna oprávnění a přístupy k souborům, může [DatAdvantage] odpovědět na základní otázku, kterou nám auditoři vždy pokládají: kdo má k čemu přístup... Varonis má hodnotu nejen pro můj tým, ale také pro správce systému a auditory v rámci organizace.

QUINN SHAMBLIN, VÝKONNÝ ŘEDITEL A REFERENT BEZPEČNOSTI INFORMACÍ, BOSTON UNIVERSITY

Odborný článek

5 úskalí bezpečnostní analýzy a jak se jim vyhnout

Přečtěte si, jak mohou bezpečnostní analytici omezit počet falešných poplachů, urychlit vyšetřování a rychleji zastavit více útoků.

Berete si kybernetickou bezpečnost k srdci?

Nechte si vypracovat na míru přizpůsobené vyhodnocení rizik od znalců, jejichž posedlostí je zabezpečení dat.